Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Hügem Dersh, Oks'de Malatya'nın Ilk 10 Derecesinden 7'sini Elde Etti

Eşi Bulunmayan Kayısı Diyarı
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Hügem Dersh, Oks'de Malatya'nın Ilk 10 Derecesinden 7'sini Elde Etti

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Resim Hügem Dershanesi, Oks'de Malatya'nın Ilk 10 Derecesinden 7'sini Elde Etti
Hügem Dershaneleri Anafen Şubesi, Türkiye Birincisi Çıkarmasının Yanında Malatya'nın Ilk 10 Derecesinden 7'sini de Çıkarma Başarısı

Hügem Dershaneleri Anafen Şubesi, Türkiye birincisi çıkarmasının yanında Malatya'nın ilk 10 derecesinden 7'sini de çıkarma başarısı gösterdi.

Hügem Dershaneleri'nde bir basın toplantısı düzenleyen Genel Müdür Cemal Gürer, Türkiye birincisi çıkarmanın yanında Malatya'nın ilk 10 derecesinden 7'sini elde etmenin mutluluğunu yaşadıklarını anlattı.

Gürer, 930 bin adayın katıldığı 2008 OKS sınavında Nezaket Ezgi Güven'in Türkiye birincisi olduğunu dile getirerek, "Iyi bir üniversiteye gitmenin yolu iyi bir liseden geçer. Başarının ve istikrarın sembolü haline gelen Hügem Anafen Dershaneleri her yıl olduğu gibi bu yılda OKS'de büyük başarılar kazanmıştır." dedi.

Nezaket Ezgi Gürer, 2005 OKS'de Büşra Eroğlu'nun Türkiye birincisi olmasından sonra ikinci kez Türkiye birincisi çıkarmalarının bu başarının tesadüfi olmadığının bir göstergesi olduğunu belirtti.

Gürer, sınavdaki performanslarından dolayı bütün öğrencilerini kutlarken, Türkiye birincisi olan Nezaket Ezgi Güven'e Özel Turgut Özal Ilköğretim Okulu ile birlikte 10 bin YTL para ödülü ve bir dizüstü bilgisayar hedeyi edeceklerini kaydetti.

Nezaket Ezgi Gürer, diğer derece yapan öğrencilere ise dizüstü bilgisayarlar ile cep telefonları armağan edeceklerini söyledi.

Öğrenci, öğretmen ve veliler toplu halde fotoğraf çektirerek başarıyı kutladı.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“Malatya” sayfasına dön