Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

gorele

Giresunun gezilecek, görülecek ve görülmesi gereken yerleri..
murtaa_28
KARA LISTE
KARA LISTE

gorele

Mesaj gönderen murtaa_28 »

gorele mutevazı ve kucuk bır ılcesıdır gırasunun goreleye geldıgınızde merkezınde hemen bır helvacı arayın ben ce yemenız gerekır oranın helvasını ben hep yapaım tavsıyemdır sıze he her neyse mahallelerı cok guzeldır bır baska tatdıvardır oraların benım gozumde baslayalım hemen alt koseden kucuk bır dere akar dere dedıme bak mayın bır cıldırdımı ne var ne yok sıler mazallah dedellıden baslanır balık tutmay baslarsın canakcıya kadar yaptınmı dersenız ben yaptım ondan soylıyom sıze dereye atlayan cocuklar neler desenız var fındıkların ıcın de gezersınız cunku heryer fındıklık amöa meyvesıde var he yok sanmayınv sakın karbokte bır alabalık var olmaz boyle bısey ben sasırdım hemen canlı canlı kesıp pısırıyolar vallahı yedıkten sonra bır suyunu ıc aman allah hemen tekrar acıktırır dersın kı yok boyle bısey ondan sonra canakcı pazarı sakın sade canak satıyolar demeyın kuserım aradıgın hersey var orada bulamıcan bısey hındıstan cevızı mango ve benzerı seyler ondan sonra kus koy hanı su ıslık koy dedıklerı yer orada bır senlık yaparlar kamance horon ekıbı ve butun karadenız sanatcıları olur orada ama bırseyını sevıyorum ben yamur kar demeden herkez horon oynar orada ben bunu sevıyorum ınsallah sızde sever sınız ben bukadar paylasa bıldım ınsallah daha baska seylerde paylascaz sızınle
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

bie gün giresuna gelme fırsatı yakalarsak, uğrarız oraya bea..

ellerine, emeğine, klavyene, mousena sağlık
murtaa_28
KARA LISTE
KARA LISTE

Mesaj gönderen murtaa_28 »

saollasın be admınnım olmusmu bıseyler hala eksıkler var ama yapıcm onlarıda

“GiRESUN GÖRÜLESI YERLER” sayfasına dön