Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Insan vardır...

En güzel, en romatik , en içten gerçek, inanılmaz, ders alınabilecek tarzdaki hayat hikayeleri...
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Insan vardır...

Mesaj gönderen deniz gözlü »

Insan vardır, kahkaha atmaz
ama yüzü güler; gönlü
cömert, ufku geniştir;
onunla oturdukça oturmak istersiniz.
Birlikte vakit geçirmekten keyif alırsınız,
farkında bile olmadan ne de çok şey öğrenirsiniz.
Yanından kalktığınızda değişmiş,
zenginleşmiş olarak yolunuza gidersiniz.
Yine görmek istersiniz o kişiyi,
ilk fırsatta yeniden buluşmak.
Sohbetine doyamaz, ruhunun derinliğini ölçemezsiniz.
Saklı bir cevherdir ilk bakışta belli olmayan,
uçsuz bucaksız bir denizdir kıyılarına varılamayan.
Böyleleri o kadar azdır ki onların değerini bilir, hiçbir zaman
kaybetmek istemezsiniz
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Re: Insan vardır...

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

deniz gözlü yazdı:Insan vardır, kahkaha atmaz
ama yüzü güler; gönlü
cömert, ufku geniştir;
onunla oturdukça oturmak istersiniz.
Birlikte vakit geçirmekten keyif alırsınız,
farkında bile olmadan ne de çok şey öğrenirsiniz.
Yanından kalktığınızda değişmiş,
zenginleşmiş olarak yolunuza gidersiniz.
Yine görmek istersiniz o kişiyi,
ilk fırsatta yeniden buluşmak.
Sohbetine doyamaz, ruhunun derinliğini ölçemezsiniz.
Saklı bir cevherdir ilk bakışta belli olmayan,
uçsuz bucaksız bir denizdir kıyılarına varılamayan.
Böyleleri o kadar azdır ki onların değerini bilir, hiçbir zaman
kaybetmek istemezsiniz
çok doğru.. bazı insanlarla hep sohbet etmek istersiniz.. Yine görmek istersiniz o kişiyi, ilk fırsatta yeniden buluşmak..
elinize sağlık..
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

kpss sınavına girdigimde karşıma çıkmıştı bu soru ve aklıma sadece bir kişi geldi sanki her kelimesi o kişiyi anlatıyordu onun için yazılmıştı. sorular yayınlandıktan sonra defalarca okudum gercekten çok hosuma gidiyor.her fırsatta görüşmek konusmak dinlemek ondan bişiler ögrenmek tarifsiz bi duygu..hep söyllüyorum, kendisinde söylüyorum burdanda söyleyim iyiki tanımışım seni...
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

deniz gözlü yazdı:kpss sınavına girdigimde karşıma çıkmıştı bu soru ve aklıma sadece bir kişi geldi sanki her kelimesi o kişiyi anlatıyordu onun için yazılmıştı. sorular yayınlandıktan sonra defalarca okudum gercekten çok hosuma gidiyor.her fırsatta görüşmek konusmak dinlemek ondan bişiler ögrenmek tarifsiz bi duygu..hep söyllüyorum, kendisinde söylüyorum burdanda söyleyim iyiki tanımışım seni...
Bu şekilde düşünmeniz ne güzel.. Çok şanslı biri.. Böyle güzel sözler duymak herkese nasip olmaz. Hayatımızda bu tür insanlar daha çok olur umarım.
Kullanıcı avatarı
deniz gözlü
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

BIDIBIDI yazdı:
deniz gözlü yazdı:kpss sınavına girdigimde karşıma çıkmıştı bu soru ve aklıma sadece bir kişi geldi sanki her kelimesi o kişiyi anlatıyordu onun için yazılmıştı. sorular yayınlandıktan sonra defalarca okudum gercekten çok hosuma gidiyor.her fırsatta görüşmek konusmak dinlemek ondan bişiler ögrenmek tarifsiz bi duygu..hep söyllüyorum, kendisinde söylüyorum burdanda söyleyim iyiki tanımışım seni...
Bu şekilde düşünmeniz ne güzel.. Çok şanslı biri.. Böyle güzel sözler duymak herkese nasip olmaz. Hayatımızda bu tür insanlar daha çok olur umarım.
onun sanslı olup olmadığını bilemem ama ben gerçekten çok şanslıyım tek üzüntüm önceden tanımamış olmam. birbirimizden çok çok farklıyız ama onun yanındayken huzur buluyorum, mutlu oluyorum. o benim için Can, arkadaş, dost,hoca kısacası benim için herşey.....

“Okunası Hikayeler” sayfasına dön