Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Aşk Dile Gelmiş...

En güzel, en romatik , en içten gerçek, inanılmaz, ders alınabilecek tarzdaki hayat hikayeleri...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Aşk Dile Gelmiş...

Mesaj gönderen cr@zy »

Aşk Dile Gelmiş..!
Hep "aşkın dili olsa da konuşsa" deriz. Işte birgün aşk konuşmaya başlamış ve de...miş ki:
- "Ey insanlık hep peşimden koştunuz bana ulaşmaya çalıştınız. Aslında bana ulaştınız ama hiç farketmediniz. Benım için ağladığınız zaman bile size hep yalan belki de şaka gibi geldim. Bana hep yakıştırmalar yaptınız. Size bir hikay...e anlatayım.
Birgün küçük bir kedi kuyruğunu yakalamak için hep kendi etrafında dönüp duruyormuş ve büyük kedi dayanamayıp ne yapmaya çalışıyorsun diye sormuş. Yavru kedi de bana ancak kuyruğumu yakaladığım zaman mutluluğa ulaşacağımı söylediler. Ben de onun için uğraşıyorum diye cevap vermiş.
Büyük kedi gülmüş ve "ben de küçükken senin gibiydim. Hep kendi etrafımda döner kuyruğumu yakalamaya çalışırdım ama birgün durdum ve düşündüm ve yürümeye karar verdim işte o zaman anladım ki zaten o benim peşimden geliyordu."
Işte şimdi anladınız mı?
Aşk bir kedinin kuyruğudur ki ona ulaşmak için peşinden koşmanız gerekmez o zaten her hareketinizde arkanızdan gelir.
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

cr@zy yazdı:Aşk bir kedinin kuyruğudur ki ona ulaşmak için peşinden koşmanız gerekmez o zaten her hareketinizde arkanızdan gelir.
Ya ne güzel bir yazı öyle.. Çok haklısın be crazy.. Eline sağlık.. Sayın modumuz...
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Güzel yazı çok mantıklı ama ..nerde öyle aşk...

Sayın adminim sizler bu konuda baya tecrübeli insanlarsınız..Siz söyleyin siz aşkın peşinden koşmazsanız aşk sizin peşinizden gelirmi :?:
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Her şeyde olduğu gibi, emek vermek, çaba göstermek gerek... AŞK doğuştan kuyruk gibi takılmıyor peşimize..

Ama Aşkı sonradan bulduğumuz için, ÖZGÜRCE, DELICE, KARARLI ve EMIN ADIMLARLA aşkın peşinden koşmalıyız...

Ne zaman , nerde , nasıl yakalar aşk belli olmaz ama, harika bir şey, takdir edersiniz ki.. Hele ki doğru zamanda, doğru kişi varsa karşında..
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Yani Kedi gibi yürüdükçe peşinden gelmeye devam eder..Ama kertenkele gibi arkana bakmadan gidersen kuyruğun düşüverir..

Aşkın peşinden koşma ama onu bırakma..Birlikte yürü...

Öylemi diyorsunuz...
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

betül_42 yazdı:Aşkın peşinden koşma ama onu bırakma..Birlikte yürü...
Aşk bu, gözün kestiriyorsa, karşı tarafında sevgisinden emin gibiysen ÖNCE KOŞMALISIN.. Emek vemelisin, Yorulmalısın, Terlemelisin...

AŞK Karşında , senleyse.. Tabikide En güzeli Birlikte Yürümek, Peşinden Koşmakta harcadığın enerjiyi, AŞKINLA ZAMAN GEÇIRIRKEN harcamak, en güzeli olsa gerek..

“Okunası Hikayeler” sayfasına dön