Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Güzellik ve Çirkinlik

En güzel, en romatik , en içten gerçek, inanılmaz, ders alınabilecek tarzdaki hayat hikayeleri...
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Güzellik ve Çirkinlik

Mesaj gönderen cr@zy »

Asırlardır birbirlerine kırgın olan güzellik ve çirkinlik birgün artık barışmaya

karar verirler Çirkinlik güzelliğe der ki "EY GÜZELLIK BIZ SENINLE YILLAR YILI KAVGA

ETTIK BUNA ARTIK SON VERELIM VE BARIŞALIM"Iyi kalpli güzellik ise buna hayır diyemez

ve kabul eder Günler birbirini kovalar ve çirkinlik güzelliği denize, yüzmeye davet eder

güzellikte onu kıramaz ve giderler Güzellik ve çirkinlik giysilerini çıkartır ve yüzmeye

başlarlar Tabii çirkinlik yine bir kötülük yapacak ya, denizden çıkar ve güzelliğin giysilerini

giyer, kendi giysilerini bırakır ve ordan hızla uzaklaşır Güzellik de belli bir süre sonra

denizden çıkar ve bir bakar ki giysileri çalınmış ve sadece giyebileceği çirkinliğin giysileri

kalmış Ve de güzellik çirkinliğin giysilerini giyer ve oradan uzaklaşır Uzun lafın kısası; işte

o günden beri insanoğlu güzellikle çirkinliği herzaman birbirine karıştırır olmuştur Fakat

gönül gözleri açık olanlar her güzelliğin içindeki çirkinliği ve her çirkinliğin içindeki güzelliği

görür
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

cr@zy yazdı:işte

o günden beri insanoğlu güzellikle çirkinliği herzaman birbirine karıştırır olmuştur Fakat

gönül gözleri açık olanlar her güzelliğin içindeki çirkinliği ve her çirkinliğin içindeki güzelliği

görür
çok doğru cr@zy.. Eline sağlık...
Kullanıcı avatarı
kahraman
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen kahraman »

katılıyorum bencede çok doğru :wink:
Resim
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Bi kaç gün önce bu hikayeyi televizyonda dinlemiştim ama kimden dinlediğimi hatırlamıyorum...
Tekrar hatırlattığın için sağol canım çok güzel bi hikaye gerçekten...
Resim ResimResim

“Okunası Hikayeler” sayfasına dön