Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Kalem ile Kağıdın Aşkı

En güzel, en romatik , en içten gerçek, inanılmaz, ders alınabilecek tarzdaki hayat hikayeleri...
Kullanıcı avatarı
matrax
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Kalem ile Kağıdın Aşkı

Mesaj gönderen matrax »

Bir zamanlar kagit ve kalem adinda iki asIk varmis. Bunlarin aski o kadar buyukmus ki onlerinde hicbir engel yokmus onlari durdurabilecek. Kalem kagida her vurusunda “Seni Seviyorum” dizeleriyle dolup tasiyormus kagit. Mutluluklari uzun ylilar surmus. Kalem kagida ‘Seni cok seviyorum asla birakmayacagim’ derken, kagit kaleme ‘Sen benim yasam kaynagimsin sensiz ben bir hicim’ diyormus. Bir gun kalemin ucu tukenmeye baslamis. Sevgisi giderek azalmis. Kalemin ucu koreldikce ask sozcukleri okunmaz hale gelmis. En sonunda kalemin kagida aski tukenmis artik yazamaz olmus. Careyi kacmakta bulmus , yeni asklar aramaya koyulmus. Kagitsa yapayalniz kalmis, tek yapabildigi kalemin eski yazdiklarina bakarak kendini tuketmek oluyormus. Baktikca kendini tuketiyor dertlerine dert ekliyormus. Kisa bir zaman sonra , kirik uclu kalem aski kalemtirasta bulmus, kalemtiras kalemin korelen ucunu onarmis ona yeniden can vermistir. Kalem artik olumsuz oldugunu dusunmektedir. Surekli yeni sapasaglam ve gucludur artik. Kagitsa bu uzuntuleri arasinda silgi adinda biriyle tanismistir. Silgi onun tum acilarini, kalemin yazdiklarini silip atmis, kagidin tum acilarini hafifletmistir. Kagit silgiye minnettar kalmis onlar arasinda yeni bir ask dogmustur. Kagit silgiyle o kadar mutluymus ki dertsiz tasasiz bir hayati oldugunu dusunuyormus. Gunler gecmis, aylar gecmis. Olumsuz oldugunu surekli guclu ve yeni oldugunu sanan kalem bir gun tukendigini bittigini fark etmis. Kalemtiras onun tum artiklarini bir yana savurmus. Kagitsa yeni dogmus bir bebek gibi tertemizmis. Tek bir yazi bile kalmamis uzerinde. Ama ortada bir sorun varmis, kagit artik yipranmaya baslamis. Silginin her darbesi ona aci veriyormus. Her darbede kagit daha da parcalanmis. Sonunda yirtiklari etrafa sacilmis. Kagit silgiyi terk etmis , Kalemse, Kalemtirasi. Bir gun ruzgarda savrulan bir kagit parcasi kalemin onune duser. Kalem Son gucuyle yirtik kagit parcasina bir dortluk yazi vermis.; “Bilemezdim ki, senden ayrilmanin olum oldugunu Bilemezdim ki, asil olumsuzlugun senle dogdugunu Bilemezdim ki , ben tukendikce askimizin buyudugunu Ama biliyorum ki ; su an oluyor olsam da bu satirlarda seninle beraber sonsuza dek yasayacagim...

GULUN DOSTU DIKENDIR..GOZLER YASARMADIKCA.GONULDE GOK KUSAGI OLUSMAZ
https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/19635/2yum6gw.gif
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

vayy cok güzel miş yaa :wink:
ama artık kağıda yazılmıyo sevgi sözcükleri ya tel msj oluyo yada msnde kalıyo :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Kullanıcı avatarı
matrax
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen matrax »

yakında onlarda gider yerlerine başka bişiler gelir merak etme sen :(
https://galeri.bidibidi.com/albumler/galerim/19635/2yum6gw.gif
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

Çok güsel bir hikaye :ağla:

Bilemezdimki senden ayrılmanın ölüm oldugunu
Bilemezdimki asıl ölümsüzlgün senle doldugunu
Bilemezdim ki ben tükendikçe aşkımızın büyüdügünü :arrowr:

crazyplayer yazdı:ama artık kağıda yazılmıyo sevgi sözcükleri ya tel msj oluyo yada msnde kalıyo

Bence hiç bir şey kagıtla,kalemin yani mektubun yerini dolduramaz
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen fatih.hat »

bencede doldurmaz.kalem kağıt kitap defter bunların yerini elektronik tutamaz.çok güzel bir hikaye idi.ellerine sağlık.
No Mercyyyyyyyyyyy Resim Resim
Kullanıcı avatarı
denizindibi
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen denizindibi »

ben bu aşkı yaşatmaya çalışanlardanım, inadına mektup

yazıyorum sağa sola, hiç bişey onun yerini tutamıyo

ben kendimden biliyorum :?
ResimResim
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

denizindibi yazdı:ben bu aşkı yaşatmaya çalışanlardanım, inadına mektup

yazıyorum sağa sola, hiç bişey onun yerini tutamıyo
Kesinlikle katılıyorum sana :arrow:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“Okunası Hikayeler” sayfasına dön