Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Kitap okuyor muyuz?

Cevabını Bulamadığınız Sorular, Zeka Soruları, Bilmeceler, Bulmacalar... Kısacası aklınıza takılan her şey burada cevap buluyor.
Kullanıcı avatarı
mecnun
Durgun Üye
Durgun Üye

Kitap okuyor muyuz?

Mesaj gönderen mecnun »

En son hangi kitabı okudunuz arkadaşlar?
Kullanıcı avatarı
mecnun
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen mecnun »

Bidiidi nin değerli sakinleri aramızda kitap okuyan,okuduğu kitabı tavsiye edecek kimse yok mu?kitabın türü önemli değil,şiir,hikaye,roman,dini kitaplar vs.hatta etkilendiğiniz kısımları bizimlede paylaşırsanız çokta hoş olur bence...
Kullanıcı avatarı
punısher
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen punısher »

Evet ben de kitap okudum adı:sefiller.Çok etkilendim hayatımdaki bazı şeyleri değiştirmeme sebep oldu.Çok güzel bi kitaptı okumanızı tavsiye ederim.Sevgili mecnun sen bize kitap okudunmu diye soruyosun sen hiç kitap okudunmu okuduysan adını yaz bizi bilgilendirmeni rica ederiz
Teşekküler

SEVGILERLE
PUNISHER
Resim
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

sevgili mecnun okadar çok kitap okudumki hiçbiri aklımda değil :roll: işin enterasanı okuduğum kitapların hiç sonunu getiremedim o yüzden tavsiye edemiyorum kusura bakma :P :P
Resim
Kullanıcı avatarı
mecnun
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen mecnun »

sevgili punisher tabiki kitap okudum,okuyorum.şuan Babı Esrar adlı kitabı okuyorum ve sana da tavsiye ediyorum...
Kullanıcı avatarı
yakuphan
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen yakuphan »

Mecnun kardeş açtığın konu için teşekkür ediyorum,biz genel olarak okumayı pek sevmeyen bir milletiz malesef.Geçenlerde, yapılan bir araştırmaya gözüm takıldı bu konuyla alakalı biz senede 1 kitap okuyormuşuz(ortalama olarak) aynı araştırma da japonlarsa yılda kişi başı 100 kitap okuyorlarmış sanırım başka söze hacet yok...
Merhaba Söğüt şuan okuduğum kitap.
Kullanıcı avatarı
naz...
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen naz... »

bende bir öneride bulunabilirim.. "bir genç kızın uyuşturucu günlüğü" okumanızı tavsiye ederim... :bouncy:
Kullanıcı avatarı
betül_42
Ilk Üye
Ilk Üye

Mesaj gönderen betül_42 »

Arkadaşlar o yapılan araştırmalara ben inanmıyorum...En çok kitaf okuyan millet Türklerdir bence...Buda yapılmış bir araştırma...
Ben bi kitap alıyorum kardeşlerim,arkadaşlarım,kuzenlerim olmak üzere herkesde dolaşıyor o kitap ve 10 kişi okuyor.Ama yapılan araştırmalarda sadece 1 kitap olarak kayda giriyor..
Ve biz kütüphanelere çok önem veren bi milletiz bazı maddi imkansızlıklardan dolayıda çoğu kişi kütüphanelerden kitap alıyor ...Ve çoğu yerde kitap kiralama olayı var.Yapılan araştırmalara bunlar giriyormu sizce..

Ben şuanda Ahmet Şerif Izgörenin MOKS adlı kitabını okuyorum,Bundan öncede yine Ahmet Şerifin Dikkat vücüdunuz konuşuyor kitabını okumuştum her ikisinide tavsiye ederim...Pişman olmazsınız..
Resim ResimResim
Kullanıcı avatarı
mecnun
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen mecnun »

Betül_42 bencede bu dediklerin istatistiklerin dışında bir olay ve muhakkak haklılık payı var ama ben en çok okuyan millet olduğumuza inanmıyorum eğer öyle olsaydı basit bir görüşle şuan bu konu sitemizde -hit-ler arasında olurdu,buda benim düşüncem...
Ayrıca tavsiye kitapların için de sağol.
iktidar
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen iktidar »

Imamın Manken Kızı-Emine Şenlikoğlu

“Cevap Arıyorum” sayfasına dön