Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

IZDIVAÇ

Cevabını Bulamadığınız Sorular, Zeka Soruları, Bilmeceler, Bulmacalar... Kısacası aklınıza takılan her şey burada cevap buluyor.
Kullanıcı avatarı
mecnun
Durgun Üye
Durgun Üye

IZDIVAÇ

Mesaj gönderen mecnun »

Ekranlarda boy gösteren izdivaç programları hakkında ne düşünüyorsunuz???
cr@zy
Yıldızlaşan Üye
Yıldızlaşan Üye

Mesaj gönderen cr@zy »

Belli bir yaşa gelmiş insanların hayatını yalnız yaşamaktansa bir kadın veya bir erkekle geçirmesine yardımcı olmaları açısından iyi olduğunu düşünüyorum . Fakat daha gencecik kişilerin öyle programlara çıkıpta sipariş vererek kendilerine eş aramaları rezillik ...
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

ne zamn denk gelsem hep rezil olan insanları izliyorum... evliliğin ne kadar ciddi olduğu unutulup tasarlanmış programlar...

çok komik oluyolar...

düşünmüyo değilim orda evlenenler kaç yıl yada ay evli kalabiliyolar...

birde evlenecek kişiler haddinden fazla cesaretli olup eski nişanlıları sözlüleri yada eski eşlerinin olduğu anda katılıp eş arıyolar... yani aynı ortamda çok fenaaaaaaaaa :?

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum
Kullanıcı avatarı
yakuphan
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)
Hoş Geldiniz (Acemi Üye)

Mesaj gönderen yakuphan »

Bende bu tür programları tasvip etmiyorum umarım en kısa zamanda yayından kaldırılırlar.
Kullanıcı avatarı
mecnun
Durgun Üye
Durgun Üye

Mesaj gönderen mecnun »

bende fikrimi söyleyeyim;reyting uğruna yapılan popüler kültür dayatması programlar tıpkı bir zamanların' kadının sesi' tarzı programların olduğu gibi.sanırım bu programların sonuda kadın programları gibi olacak...

“Cevap Arıyorum” sayfasına dön