Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

***KALP TEMIZLI?I***

Cevabını Bulamadığınız Sorular, Zeka Soruları, Bilmeceler, Bulmacalar... Kısacası aklınıza takılan her şey burada cevap buluyor.
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

***KALP TEMIZLI?I***

Mesaj gönderen fahri »

''Benim kalbim zaten temiz,ALLAH beni affeder''...
Bu tür sözleri etrafta bir çok kişiden sıkça duyarız. Gerçekte insanların kendi ürettikleri bir bahaneden ibaret olan bu son derece çarpık mantık,vicdanının sesini susturmak için öne sürülür. Acaba gerçekten "temiz kalpli'' olmak ne demektir? Kuran ahlakına göre, "kimseye zararı dokunmamak'', ALLAH'ın bizlere bildirdiği sorumlulukları gözetmeden yaşamak için geçerli bir gerçekmidir?
Kullanıcı avatarı
selvıhannn
Isındım Buraya
Isındım Buraya

Mesaj gönderen selvıhannn »

kuran ahlakı na gore kımseye zararı dokunmamak
dedın ya kardesım evet bunu ıı dusunmek lazım ıste allahın emır ve yasaklarına uymayan ınsanalr sadece ınsanalra degıl butun tabıatın hakkına tecavuz edıyor vee hala kalbım temız mı dıyor bı ayetı serıf ıle acıklamam kgerekırse
kalpler ancak allahı zıkır ıle mutmain olur
DUNYA BIR GUNDUR O DA BUGUNDUR
Kullanıcı avatarı
fahri
Katılımcı Üye
Katılımcı Üye

Mesaj gönderen fahri »

Evet Selvihannn kardeş zikir kalbin cilasıdır. :bidibidi_msn46: :bidibidi_msn46:
Resim
Kullanıcı avatarı
bey_mer
Bilinen Üye
Bilinen Üye

Mesaj gönderen bey_mer »

kimse kimsenin kalbinin temiz olduğunu bilemiyor malesef işte bu yüzdende kimselere güvenimiz kalmadı kalp temizliği bence öncelikle iyi yaşamakla başlar çevremizdeki insanlarda devam eder çünkü bi insanın oturup kalktığı kişiler eğer kötü niyetliyse o insanda zamanla arkadaşına benziyor işte bu yüzden ortam çok önemli sanırım :roll: :roll: :roll:
Resim

“Cevap Arıyorum” sayfasına dön