Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Erkekler Neden Bayanların Çalışmasını Istemez?

Cevabını Bulamadığınız Sorular, Zeka Soruları, Bilmeceler, Bulmacalar... Kısacası aklınıza takılan her şey burada cevap buluyor.
serkan48
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen serkan48 »

ben eşimi calıstırmam çünkü kıskanç biriyimdir benim getirdiğim gelir yeter cok lükse kacmadıktan sonra tabi ayrıca kadın erkek eşittir diyorum sonucta ben işte çalışıyosam oda evde çalışır korkuya gelince her insan bişeylerden korkar ona bişey diyemem...
Zorsam koLayı... Soquksam sıcAqı... HavaLıysam sönüqü... Ciddiysem cıvıqı... AsiLsem bAsiti... Var !!!
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

BIDIBIDI yazdı: erkeğin rızası da önemlidir

Çok dogru ama insan eşine,sözlüsüne yada nisanlısna bu derecede bir kısıtlama getirmeli o zaman rızasını almalı.

BIDIBIDI yazdı:Sevgi saygı çerçevesi içinde halledilir. Huzur bozulmamalıdır
Mutlaka.
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
BIDIBIDI
Web Master
Web Master
İletişim:

Mesaj gönderen BIDIBIDI »

tatlı cadı yazdı:Çok dogru ama insan eşine,sözlüsüne yada nisanlısna bu derecede bir kısıtlama getirmeli o zaman rızasını almalı.
bir de sevgilisine ya da ilerli de eşi olabilir düşüncesiyle gördüğü birine.. Belki şunu diyebilirsiniz , baba- ana kapısı , eş kapısı olayı... Ama bir annenin babanın da kızlarını düşünmeleri gerekir, Sonuçta o kapı geçici , kız orda misafirdir derler.. Neyse diyecek bir şey yok. Herkes kararını kendi verir, çalışmak isteyen çalışır , istemeyen çalışmaz ; zorla güzellik olmaz.
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

BIDIBIDI yazdı:Herkes kararını kendi verir

Kararları etkileyenler,engelleyenler mutlaka olur :arrow:
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI

“Cevap Arıyorum” sayfasına dön