Bidibidi Yenileniyor !

23 Nisan 2021 tarihinden önce hesabın varsa Şifreni Sıfırlaman gerek: TIKLA ŞİFRE SIFIRLA | Her şeye sana özel olan panelinden ulaşabileceksin. Seni evine bekliyoruz: https://www.bidibidi.com

[YENİLENDİ] Kullanıcı, Kayıt, Üyelik ve Profil Sistemi
[YENİLENDİ] Bidibidi Oyun Bölümü

[BEKLİYOR] Forum, Galeri, Diğer Bölümler

KAYDOL

Erkekler Neden Bayanların Çalışmasını Istemez?

Cevabını Bulamadığınız Sorular, Zeka Soruları, Bilmeceler, Bulmacalar... Kısacası aklınıza takılan her şey burada cevap buluyor.
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
Konum: Önemli Olan Nerden Oldugun Degil,Nereye Gidecegin...
İletişim:

Mesaj gönderen tatlı cadı »

BIDIBIDI yazdı:Iş Kanunun Madde 72
Maden ocakları ile kablo döşemesi, kanalizasyon ve tünel inşaatı gibi yer altında veya su altında çalışılacak işlerde onsekiz yaşını doldurmamış erkek ve her yaştaki kadınların çalıştırılması yasaktır

Sizin söylediginiz maden ocagı,inşaat gibi işer agır işler ve erkek işi ve ben sanmıyorum ki bi bayanın bu meslekleri yapmak isteyecegini :wink: Ben yukarıda belirtim zaten bayan her işte calışmamalı diye.O yüzden buna verecek cevabım yok.
BIDIBIDI yazdı:
xhasanix yazdı:cevap; eger senin gerçekten bir sevdigin olsaydı bunu anlardın insanlar sevdikleri hayat buldukları ve onsuz olmaz dedikleri herşeyi her zaman yanlarında olmalarını ister eger insan seviyorsa muhtaçsa ki sevgi muhtaçlıktır bırak çalışmayı evde tek başınada kalsa yine kıskanır ve sevgi öyle bir şey dirki özgürlügü bile kısıtlar ok çıtır hasan.dan by
Çok Güzel Cümlelerle Süper Ifadeler , :wink:
Ben yukarda bu cümlelere cevabımı verdim.Evet güzel cümleler ama...
BIDIBIDI yazdı:
tatlı cadı yazdı:Tamam sadece erkeklermi kıskanıyor acaba?Kadınlar kıskanmıyor mu?
Eger erkekler bu yüzden sevdiklerin,eşlerin çalımasını istemyorlarsa kendileride çalışmasın
Hayat Şartları , 1 Kişinin Çalışması Gerekiyor ve O Bi Kişi de Standart Yaşam Düzeyini Sağlayacak Miktarda Kazanç Sağlıyorsa , Bu eşlerden birinin çalışmaması normaldir. Ki erkek evine bakmakla , para getirmekle yükümlüdür..
Işte sorunda burda başlıyor ya erkekler böyle düşündügü için.Tamam erkek evine bakmakla yükümlüdür buna diyecegiziz bişi yok ama kadında ona yardımcı olsa nolur sanki?Hem erkegin omzundaki yük azalır ve bu durumda erkek ona teşekkür etmek yerine bide bırakmıyor çalışsın.
BIDIBIDI yazdı:
CIVCIV yazdı:o erkeklerin geriliği .... tek cümle!!!
tatlı cadı yazdı:Bize göre gerilik onlara göre zekilik.
tatlı cadı yazdı:Bence erkekler eşlerinin yada sevgililerin ekonomik özgürlügü olmamasını istiyor;istiyor ki kendi egemenliklerinde kendilerinin istedigi gibi yaşayalım maddi bi dayanagımız olmadıgı için onlardan medet umalım.Başka bi açıklamsı sanırım yok.
Ne yorum yapsam :!: :?
Valla bilmiyorum artık Yorum size kalmış

BIDIBIDI yazdı: Bu arada Yanlış Anlaşılmasın , Kadınların Çalışmasına ya da Çalışmamasına Karşı Değilim,
:roll: :gözler: :thinking: :blueroll:
BIDIBIDI yazdı:Eğerki Şartlar , Imkanlar el veriyorsa , çalışmalarına gerek yok,

Ne şartı ya bende bunu bi anlayabilsem.Şart şart diyip duruyosunuz bence çalışmanın şartla pek alakası yok maddi durumu iyi olmayan ailerin kadınları çalışacak digerleri çalışmaycakmı bana göre bu saçmalık.
BIDIBIDI yazdı:"]Bu Imkanlar ise Eşlerin hem Maddi hem Manevi Durumları göz önüne alınarak , karşılıklı , açık açık tartışılıp konuşularak belirlenebilir,
Ne kadar tartışırsan tartış bence bi yere varamıyosun
Resim Kaderimi Kendim Yazarım Sandım...
&
O BIZIM KAVUŞMAMIZ MAHSERE KALDI
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
İletişim:

sTRaLiS yazdı:Egerkı calısıp calısmamasına karar verebılcek konumdaysam kı eger sevgılımse buna karar veremem esım olması gerekıyo;
Olması gerekende bu zaten bence tamam insan sevgilisine karışabilir ama belli bi ölçüde evlenmeden önce babasının soyadını taşyor,evlenip eşinin soyadını ne zaman alırsa karışmayada o zaman hakkı vardır bence.Ama flört dönemiminde karışması yanlış bence.
&
Kullanıcı avatarı
sTRaLiS
Paylaşımcı Üye
Paylaşımcı Üye
İletişim:

Mesaj gönderen sTRaLiS »

3 Secenek var dıye baslıyım ben cumleye de belkı daha sonra seceneklerı cogaltırım...

-Biiirrr..Kendıne flort donemınde karısacak bı erkekle cıkmıcaksın,
-ıkııii-flort donemınde erkek arkadsını hayatına o derece sokmucaksın,
-3-oncekı mesajımda soyledıklerım,
-4-egerkı erkek evıne bakabılmek ıcın caba sarfedıyosa 3 kazanmıs 5 kazanmıs bunun onemı olmamalı..
-5-egerkı bu saydıklerım dısında hersey uygun ıse erkek bı sebepten ızın vermez oda kadının parayı kazanınca evın reıslıgıne soyunmak ısteyebılcegıdır...
Resim Resimler Konusmaz Derler YALAN..O Gozler neler Anlatıyor Anlayana..Anlamak isteyene..
Resim

Vazgeçersen Kaybedersin
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
İletişim:

sTRaLiS yazdı: -Biiirrr.. Kendıne flort donemınde karısacak bı erkekle cıkmıcaksın,
Bunu çıkmaya başlamdan anlayamasın anladıgın an aşıksan vazgecemiyosun zaten
sTRaLiS yazdı: ıkııii-flort donemınde erkek arkadsını hayatına o derece sokmucaksın,
Insan bi ilişkiye başlarken ömür boyu sürcek diye başlyor ve bir hayatı paylasacaksın diye umut edyor insan,buda ister istemez hayatına o derece girmesine neden oluyor

''YAPTIKLARIN YAPACAKLARININ TEMELIDIR'' ilişki flörtle baslar evlilikle devam eder böyle birsey derlerse napcaksın peki?
sTRaLiS yazdı: 4-egerkı erkek evıne bakabılmek ıcın caba sarfedıyosa 3 kazanmıs 5 kazanmıs bunun onemı olmamalı..

Tamam bunun önemi yok zaten konunun bunla alakası yok
sTRaLiS yazdı: 5--egerkı bu saydıklerım dısında hersey uygun ıse erkek bı sebepten ızın vermez oda kadının parayı kazanınca evın reıslıgıne soyunmak ısteyebılcegıdır...
Tamam erkek evine bakmakla yükümlü o yüzden agırlıkta erkete olmalı ama Evin reisi diye bi kavram olamalı bence cünkü sen hayatı paylasıyosun.Evlikte zaten sorunlar burda başlyor sen ben davası olursa mutluluk tabikide olmaz ama her iki taraf birbirini anlayışla davranırsa sorun olmaz bence
&
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen fatih.hat »

ya bence insan sevdiğini kıskandığı için çalışmasını istemiyor.ama asıl sebebi şu ki bu zamanda insanın başına ne zaman nerde ne geleceği belli olmuyor.o yüzden sevdiğne bi zarar gelmesinden korktuğu için çalışmasını istemiyor.benim düşüncelerim böyle.
Kullanıcı avatarı
fatih.hat
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen fatih.hat »

ya bence insan sevdiğini kıskandığı için çalışmasını istemiyor.ama asıl sebebi şu ki bu zamanda insanın başına ne zaman nerde ne geleceği belli olmuyor.o yüzden sevdiğne bi zarar gelmesinden korktuğu için çalışmasını istemiyor.benim düşüncelerim böyle.
Kullanıcı avatarı
CIVCIV
BidiBidi.Com Özel Üyesi
BidiBidi.Com Özel Üyesi
İletişim:

Mesaj gönderen CIVCIV »

tatlı cadı yazdı:Bu arada sagol Civciv burda tek kalmıstım benim gibi düşünen kimse yok.Tabi ben kimsenin geri oldugunu söylemiyorum onuda belirtmek istiyorum

bişey söylemeye gerek yok ki herşey ortada :lol: :wink: :wink: :wink:

BIDIBIDI yazdı:Bu arada Yanlış Anlaşılmasın , Kadınların Çalışmasına ya da Çalışmamasına Karşı Değilim , Eğerki Şartlar , Imkanlar el veriyorsa , çalışmalarına gerek yok, Bu Imkanlar ise Eşlerin hem Maddi hem Manevi Durumları göz önüne alınarak , karşılıklı , açık açık tartışılıp konuşularak belirlenebilir.

bencede.... en mantıklısı

şuan düşünüyorumda belkide o zamn ne olunacağı belli olmazzz zamn!

*Bağışlayıcı yönümü MEŞGÜLE verdim "GÜLÜP" qeçiorum
Kullanıcı avatarı
tatlı cadı
Kahraman Üye
Kahraman Üye
İletişim:

CIVCIV yazdı:
tatlı cadı yazdı:Bu arada sagol Civciv burda tek kalmıstım benim gibi düşünen kimse yok.Tabi ben kimsenin geri oldugunu söylemiyorum onuda belirtmek istiyorum

bişey söylemeye gerek yok ki herşey ortada :lol: :wink: :wink: :wink:
:gözler: :kararsız: :?: :huh: :puzzled: :roll: :gözler: :kararsız: :?: :huh: :puzzled: :roll:

CIVCIV yazdı:
BIDIBIDI yazdı:Bu arada Yanlış Anlaşılmasın , Kadınların Çalışmasına ya da Çalışmamasına Karşı Değilim , Eğerki Şartlar , Imkanlar el veriyorsa , çalışmalarına gerek yok, Bu Imkanlar ise Eşlerin hem Maddi hem Manevi Durumları göz önüne alınarak , karşılıklı , açık açık tartışılıp konuşularak belirlenebilir.

bencede.... en mantıklısı

şuan düşünüyorumda belkide o zamn ne olunacağı belli olmazzz zamn!
Yani mutlaka ilerde neyle karşılaşırız ne olur bilemiyoruz.Kader kısmet meselesi her zaman dedigim gibi Allah Ne Verirse Hayılsısını Versin Hakkımızda hayılısı neyse o olsun
&
Kullanıcı avatarı
envar87
Gelişen Üye
Gelişen Üye

Mesaj gönderen envar87 »

Erkekler kadınların kendilerine muhtaç olmasını istiyor.Çalışınca kendi parası olunca kendilerine ihtiyac kalmayacağını düşünüyor.Bence böyleee.
UçUruMun kenarında olsan bile
GıcIkLıK oLsuN diye hayata gülümse!!!!
Kullanıcı avatarı
*CICIKIZ*
Daimi Üye
Daimi Üye

Mesaj gönderen *CICIKIZ* »

bende çalışan bi bayanım... ama erkek olsaydım bende eşimin yada sevgilimin çalışmasını istemezzdimmm :arrow:
Resim

ALışma bana,ne yapacağım beLLi oLmaz,bugün varım,yarın birden yok oLurum
Dokunma bana,kapanmamış yaraLarLa doLuyum
Sevme beni,yoğun duyguLarımda kayboLursun
Çözmeye çaLışma sakın,seninLe karışır iyice kördüğüm oLurum
Güveniyorsan kendine inandır beni aşkın varLığına,sonucunda öyLe bir aşk yaşatırımki,vazgeçemezsin,tutkun oLurum ..
YıkabiLirsen duvarLarımı,sakin bırakma beni,tüm tutkuLarım ve gücümün arkasında
haLa minik bir çocuğum,büyütemezsen kayboLurum

Resim
ResimTAKLITLERIMDEN SAKININ Resim
Resim

“Cevap Arıyorum” sayfasına dön